in English
по-русски
UZRUNA
Konferencei ir reģistrējušies 76 lektori un darba grupu vadītāji no 23 valstīm - pārsvarā, psihologi,  psihoterapeiti un mākslu terapeiti. Ir pārstāvētas 17 Eiropas valstis, kā arī ASV, Argentīna, Meksika, Austrālija, Dienvidāfrika un Nepāla.

Konferences misija: izcelt garīguma un kreativitātes lomu psiholoģijas un psihoterapijas jomā, kā arī pievērst uzmanību šo fenomenu nozīmei personības izaugsmē, transformācijā, veselības aprūpē, ikdienas dzīvē un visas sabiedrības attīstības procesā kopumā.
Mērķauditorija: psihologi, psihoterapeiti, veselības aprūpes speciālisti, sociālie darbinieki, pedagogi, mākslinieki un visi citi interesenti.

Dalībnieku reģistrācija: http://www.transpersonal.lv/eurotas/LV_reg_ank_dalibnieki.html

Lektoru un darba grupu vadītāju reģistrācija un tēžu pieņemšana ir pabeigta.
Konferencei reģistrējušies 76 lektori un darba grupu vadītāji no 23 valstīm.
To starpā: Prof. Davids Lukoffs un Prof. Ašoks Gangadeans, Transpersonālās psiholoģijas doktors, samaņu prakšu speciālists un Amerikas Transpersonalās psiholoģijas asociācijas co-prezidents Dr.Stīvens Smits no ASV;  Prof. Džons Drū un Dr.Serge Beddington-Behrens no Anglijas; Dr. Ingo Benjamins Jahrzetzs noVācijas; psihiatrs, psihoterapeits un mūzikas terapeits Dr.Urs Z. Rueggs un mākslas psihoterapeits, filozofs un Transpersonālā Institūta direktors Dr.Fausto Sergejs Sommers no Šveices; ārsts un klīniskais psihologs Dr.Pjērs Luidži Lattuada no Itālijas; hipnoterapeits Jure Bikonskis no Igaunijas, akadēmiķe un psiholoģe Rona Ņūmarka no Dienvidāfrikas; mākslas terapeits un pedagogs Martis Pīks no Austrālijas; Prof. Sergejs Strekalovs no Krievijas; rakstnieks un zinātnieks Osvaldo Loisi no Argentīnas; Prof. Māra Vidnere un Prof. Guna Svence no Latvijas.

Konference notiks radošā gaisotnē uz transpersonālu mākslas darbu fona, vakaros plānoti dažādi kultūras pasākumi, kā arī ekskursija un Uguns rituāls pie pazīstamā latviešu tēlnieka Ojāra Feldberga Pedvālē. Visiem konferences dalībniekiem būs iespēja piedalīties radošās aktivitātēs. Veidosim šo konferenci kā transpersonālu mākslas darbu!

Vadošās tēmas:
Ceturtdiena, 20.septembrī - GARĪGUMS UN KREATIVITĀTE - KĀ MĒS TO SAPROTAM?
Piektdiena, 21.septembrī - ZINĀTNISKIE PĒTĪJUMI TRANSPERSONĀLAJĀ PSIHOLOĢIJĀ
Sestdiena, 22. septembrī - KREATIVITĀTE UN GARĪGUMS IKDIENAS DZĪVĒ. STEREOTIPI UN APZIŅA. DABA - CILVĒKS - RITUĀLS
Svētdien, 23.septembrī - SINTĒZE UN INTEGRĀCIJA. TRANSPERSONĀLĀS PSIHOLOĢIJAS LOMA PASAULES GLOBĀLO PROCESU ATTĪSTĪBĀ. 
Pēcpusdienā - Postkonferences diskusija par transpersonālās izglītības iespējām Baltijas valstīs.

Pirms un pēc-konferences semināri (lūdzam reģistrēties e-pastā: eurotas2012@transpersonal.lv):
17. septembrī - "Dvēseles drāma". Vadītāja Konnija Millere no ASV. Seminārs notiks Jelgavas slimnīcā "Ģintermuiža".
24.-25. septembrī:
1. "Regresijas terapija". Vadītājs Vitors Rodrigues no Portugāles. Seminārs notiks Rīgā, vieta tiks precizēta. Seminārs paredzēts tikai praktizējošiem psihologiem un psihoterapeitiem.
2. "Šamaniskās metodes transformācijai". Vadītāji Dr. Stīvens Šmits no ASV un Pjers Luidži Lattuada no Itālijas. Vieta - viesu nams "Lauvas Kalni" Vidzemē, pie Augstrozes ezera.


Informācija, e-pasts:

www.transpersonal.lv

artterapija@gmail.com ; mob +371 29528591 (konferences direktore - Ingrida Indāne)

eurotas2012@transpersonal.lv  (konferences koordinatore -  Inese Bērziņa)


Valodas - angļu, latviešu, krievu

EUROTAS - Eiropas Transpersonālā asociācija darbojas 17 gadus, tā ir reģistrēta Vīnē, Austrijā. Jau 13 gadus pēc kārtas kādā no Eiropas valstīm notiek ikgadēja konference. 2012. gadā  EUROTAS konference pirmo reizi tiek rīkota Baltijā un to organizē Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija (LTPPA).PARTNERI:
Iespēja!

Konferencei ir vēl dažas
brīvprātīgo tulku vakances.
lasīt vairāk