Dvēseles valoda - kontakts ar savu primāro impulsu

Inese Bērziņa

Esmu Mākslas terapeite un Psiho-organiskās analīzes novirziena psihoterapeite (www.poa.lv)– izmantoju holistisku pieeju darbam ar ķermeņa organiskajiem aspektiem saistībā ar garīgo pasauli. Esmu par „eko psiholoģiju” - izvēlos dot saviem klientiem radošumu un garīgumu, vairot tos sevī, savās domās, vidē sev apkārt. Dzīves stilu un pārliecību esmu ieviesusi arī savā darbā – darbu ar mākslu un ķermeni uzskatu par „dvēseles valodu”- pieskārieni un mākslā atveidotie tēli spēj radīt cilvēkā terapeitiskas izmaiņas, tikai tam vajadzīgs īpašs laiks un speciālists – tas rada izmaiņas cilvēka enerģijas cirkulācijā un dziedina. 

Kādā valodā runā dvēsele? Noteikti radošā – krāsu, tēlu un simbolu.  Kādā valodā runā ķermenis? Caur sāpēm, ciešanām, vēršot uzmanību uz signāliem. Kā nolasīt sava ķermeņa valodu, lai būtu saskaņā ar dvēseli?  Caur tēliem un simboliem piekļūstot primārajai enerģijai.

Primārā enerģija ir mūsu pirmsākums, mūsu radošais pirmsākums. Enerģija mūsos cirkulē noteiktā veidā pa apli, kas sākas no mūsu primārā impulsa, kas ir mūsu radošās, primārās enerģijas sākums un nesējs. Ja enerģijas cirkulācija ir traucēta, cilvēks visbiežāk to izjūt kā grūtības savā dzīvē, veselības problēmas vai emocionāla veida vai saskarsmes grūtības. Vislabākā iespēja nonākt  kontaktā ar savu primāro impulsu ir – piekļūt saviem tēliem un simboliem un būt ar tiem kontaktā. To arī piedāvāšu savā darba grupā ar ķermeniski – organiski orientētu tehniku apvienojumā ar mākslas radīšanu. 

Latvian Belarusian Chinese (Traditional) Danish English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish

JAUNUMI

TRANSPERSONĀLĀS
IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS

lasīt tālāk..


 

  Jaunākie raksti

  GARĀ PUPA 2020

  10. Transpersonālā “Garā Pupa” brīvdabas pasākums ...

  publikācijas

  + View

  “GARĀ PUPA’’ 2018: ...

  Ассоциация трансперсональной психологии и ...

  publikācijas

  + View

  GARĀ PUPA (TALL ...

  Latvian Transpersonal Psychology and ...

  publikācijas

  + View

  GARĀ PUPA 2018: DABAS ...

  Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un ...

  publikācijas

  + View

  LTPPA Ētikas kodekss

  LTPPA Ētikas kodekss Ikviens Latvijas ...

  asociācijas biedri

  + View

  LTPPA Ētikas kodekss

  Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un ...

  asociācijas biedri

  + View

  Klātienē 10 viesi un nav reģistrētu lietotāju

  Scroll to top