"Māksla ir dvēseles valoda"

  +371 29413126  
   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

  izglītība, zināšanas

Psihoterapeite Psiho-organiskajā analīzē
Mākslas terapeite (maģistre veselības aprūpē)
LTPPA valdes locekle
Antroposofijas sekotāja un 4 bērnu māte

  par sevi

Esmu Mākslas terapeite un Psiho-organiskās analīzes novirziena psihoterapeite (www.poa.lv) – izmantoju holistisku pieeju darbam ar ķermeņa organiskajiem aspektiem saistībā ar garīgo pasauli. Esmu par „eko psiholoģiju” – izvēlos dot saviem klientiem radošumu un garīgumu, vairot tos sevī, savās domās, vidē sev apkārt. Dzīves stilu un pārliecību esmu ieviesusi arī savā darbā – darbu ar mākslu un ķermeni uzskatu par „dvēseles valodu” – pieskārieni un mākslā atveidotie tēli spēj radīt cilvēkā terapeitiskas izmaiņas, tikai tam vajadzīgs īpašs laiks un speciālists – tas rada izmaiņas cilvēka enerģijas cirkulācijā un dziedina.

  semināri

Dvēseles valoda – kontakts ar savu primāro impulsu

Kādā valodā runā dvēsele? Noteikti radošā – krāsu, tēlu un simbolu. Kādā valodā runā ķermenis? Caur sāpēm, ciešanām, vēršot uzmanību uz signāliem. Kā nolasīt sava ķermeņa valodu, lai būtu saskaņā ar dvēseli? 
Caur tēliem un simboliem piekļūstot primārajai enerģijai.

lasīt tālāk..

  publikācijas

Garīgums un Kreativitāte 

Šis raksts tapis EUROTAS (Eiropas transpersonālās asociācijas) Konferences iespaidā, kas notika septembrī Latvijā, Jūrmalā par tēmu Garīgums un Kreativitāte. Konference bija un ir nozīmīgs pasākums Latvijas psihiskās veselības speciālistu vidē, 

lasīt tālāk..

 

Latvian Belarusian Chinese (Traditional) Danish English Estonian Finnish French German Hungarian Italian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Spanish Swedish

JAUNUMI

TRANSPERSONĀLĀS
IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS

lasīt tālāk..


 

Scroll to top