Latvijas Transpersonālās psiholoģijas un psihoterapijas asociācija (LTTPA)

sadarbībā  ar PTPII „TRANSPERSONĀLĀS IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS” (Tii)

 

aicina visus interesentus (no 18 gadu vecuma) piedalīties

 

8. Transpersonālajā Vasaras skolā

GARĀ PUPA 2018: DABAS MISTĒRIJAS

 

2018. gada 6.-12. augustā

Atpūtas bāzē “Zolva”, Rušonas pag., Riebiņu nov., Latgalē

 

 

GARĀ PUPA 2018 PROGRAMMA:

 

Tii studentu Vasaras praktikums /6.-8.08./

Ekskursija Latgalē /9.08./

Meistarklases /10.-12.08/: HOLOTROPĀ ELPOŠANA  (Ludmila Skorcesku, Moldāvija) un

TRANSPERSONĀLĀ VIDES MĀKSLA (Ingrida Indāne, Latvija, Vineta Lagzdiņa, Latvija-Austrālija)

 

Vasaras skola “Garā pupa” šogad norisināsies īpašā, no apkārtējās vides un ikdienas rosības atdalītā vietā Latgalē, Zolvas ezera krastā. Ezeru ieskauj zaļojošs mežs, tajā iespējams peldēties, iet pirtī, vizināties ar laivu, makšķerēt, krastā degt ugunskuru, vērot putnus, gatavot un baudīt Baha ziedu ūdeņus, iegrimt apcerē, vērojot neparastās ezera salas, kā arī visiem kopīgi sajust Latgales dabas īpašo, skaisto noskaņu, kas atbalstīs dalībnieku transpersonālo pieredzi visas nometnes laikā. Vairāk par šo vietu: http://latgale.travel/listing/zolva-atputas-baze/

 

No 6. līdz 8. augustam “Garo pupu” atklās ikvienam interesentam atvērtais Tii studentu Vasaras praktikums, kurā darba grupas vadīs Tii studenti – pieredzējuši profesionāļi savās jomās (māksla, pedagoģija, finanses, bizness, deja u.c.) praktikumā piedāvās prezentācijas un nodarbības ar transpersonālās psiholoģijas metodēm.

Nodarbības notiks brīvā dabā, kā arī iekštelpās, nodarbību vidējais garums 1,5 – 2 stundas. Plānotā praktikuma programma tiks izziņota drīzumā. (programmu skatīt šeit)

 

9. augustā ikvienam nometnes dalībniekam būs iespēja doties ekskursijā uz vairākiem interesantiem apskates objektiem Latgalē – Sv. Aglonas baziliku, Latgales maizes muzeju un uz A. Ušpeļa podnieka sētu.  (Ekskursijas programma šeit)

 

10. – 12. augustā Vasaras skolas “Garā Pupa” meistarklases vadīs starptautiski atzīti transpersonālās psiholoģijas speciālisti, aicinot dalībniekus pārsteidzošā sevis izzināšanas ceļojumā.

 

LUDMILA SKORCESKU (“Holotropā elpošana”) – Moldāvijas Transpersonālās asociācijas dibinātāja un prezidente, sertificēta holotropās elpošanas un procesuāli orientētās terapijas speciāliste. Vairāk informācijas šeit: (sīkāks darba grupas apraksts)

 

INGRIDA INDĀNE un VINETA LAGZDIŅA (“Transpersonālā vides māksla”). Ingrida Indāne – transpersonālās psihoterapijas un mākslas terapijas speciāliste, Latvijas Transpersonālā izglītības institūta direktore. Vineta Lagzdiņa - pasaules apceļotāja, mūzikas terapeite, performanču māksliniece. Vairāk informācijas par semināru lasiet šeit

 

GARA PUPA 2018 DALĪBAS MAKSA (dzīvošana un ēdināšana iekļauta):

 

Visa “Garā Pupa” 2018

6.-12.08

TII Vasaras praktikums

6.-8.08

Praktiskais seminārs

10.-12.08

Agrā putna dalības maksa līdz 30.04.

180

90

120

LTPPA/TII agrā putna dalības maksa līdz 30.04.

150

80

100

Dalības maksa līdz 31.07.

200

100

150

LTPPA/TII dalības maksa līdz 31.07.

180

90

120

Pilna maksa pēc 1.08.

250

120

180

 

Naktsmītne atpūtas kompleksā “Zolva” ir iekļauta samaksā un paredzēta nelielos namiņos (katrā spārnā 4-5 guļvietas) ar dušu un labierīcībām. Izmantojot savu telti, no dalības maksas tiek atrēķināti Eur 2.50 par nakti.

Dalībniekiem tiks nodrošinātas uz vietas gatavotas maltītes (t.sk. veģetāras) trīs reizes dienā. Par īpašu diētu lūdzam informēt pieteikuma anketā.

 

Praktisko semināru “Holotropā elpošana” vai “Transpersonālā vides māksla” dalībniekiem lūgums anketā norādīt vienu jūs interesējošo semināru. Interesentiem, kas vēlēsies 9. augustā doties ekskursijā uz Latgales apskates vietām, izbrauciena izmaksas tiks precizētas uz vietas (vidēji 20 Eur).

 

GARĀ PUPA 2018 REĢISTRĀCIJA:

 1. Lai reģistrētos nometnei, jums jādodas uz mājas lapu www.transpersonal.lv, kur ir jāielādē, datorā jāaizpilda un, kā pielikumu, jānosūta aizpildīta GARĀ PUPA 2018 pieteikuma anketa uz e-pastiem This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un cc: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 2. Ja Jums nepieciešams rēķins, nosūtiet rēķinam nepieciešamos rekvizītus uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .
 3. Līdz ar anketas nosūtīšanu, lūgums veikt dalības maksu sev vēlamajā termiņā un uz mūsu e-pastiem nosūtīt arī maksājuma uzdevumu ar savu vārdu, uzvārdu.
 4. Jūsu neierašanās gadījumā reģistrācijas maksa 30 Eur apmērā netiek atgriezta. Dalību iespējams atcelt bez maksas (neskaitot reģistrācijas maksu) līdz 1. augustam. Atceļot dalību pēc 1. augusta, atmaksāsim 50% no jūsu iemaksātās dalības maksas.

LTPPA rekvizīti: Biedrība LTPPA; Reģ.nr. 40008060031; Adrese: Maskavas iela 222c-1B; Konts: LV38UNLA0050015086480 

Par dalību vasaras skolā tiks izsniegti Latvijas Transpersonāās psiholoģijas un psihoterapijas asociācijas (LTPPA) sertifikāti.

Kontaktinformācija:

Marija Sorokina (GARĀ PUPA 2018 koordinatore), 29171400, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Sarmīte Baumane (grāmatvedība), This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Inese Pastare (Tii Vasaras praktikums) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

Ilga Kušnere (Tii Vasaras praktikums, ekskursija) This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gatis Šķila (tehniskais atbalsts un tulkojumi).

 

Vairāk informācijas lasiet: www.transpersonal.lv un www.transpersonalaizglitiba.lv

JAUNUMI

TRANSPERSONĀLĀS
IZGLĪTĪBAS INSTITŪTS

lasīt tālāk..


 

  Jaunākie raksti

  Uno Lācis: Mīlestība ir ...

  Mīlestība ir viss, kas tev ir vajadzīgs...   ...

  publikācijas

  + View

  Rita Zālīte: ...

  Neirografika kā efektīva metode savas realitātes ...

  publikācijas

  + View

  Ilga Kušnere: Atziņas ...

  Atziņas par transpersonālās psiholoģijas metožu ...

  publikācijas

  + View

  Uno Lācis: Dzīvot ...

  Dzīvot jēgpilnu un apzinātu darba un privāto ...

  publikācijas

  + View

  Ingrida Indāne: Top ...

  Top jauna autormetode - Transpersonālā vides ...

  publikācijas

  + View

  Top jauna autormetode - ...

  Ingrida Indāne, LTTPA biedre, MA, psiholoģe, ...

  publikācijas

  + View

  We have 15 guests and no members online

  Scroll to top